Lietuviškai | In English

Paslaugos lietuviams

Kodėl siūlome?
2009 m. Europos kultūros sostine bus Vilnius, tad Lietuva ir lietuviai jau dabar turi daug ką nuveikti, kad būtų išgirsti ir pastebėti Europoje bei pasaulyje. Juk tikrai turime kuo pasigirti ir didžiuotis: gražia gamta, kultūra, istorija, tradicijomis ir puikiais žmonėmis. Lietuva vis dar nėra gerai žinoma pasaulyje, o ypač iš gerosios pusės. Sostinė Vilnius sulaukia užsienio turistų, bet į Kauną užsieniečiai užsuka rečiau. Kas užsieniečius galėtų atvilioti atostogų ar verslo vizitui į Lietuvą, Kauną?! Ką mes jiems galėtume pasiūlyti? Kokių paslaugų užsieniečiai pasigenda? Kaip išlaikyti ar pagerinti teikiamų paslaugų kokybę? Kaip užmegzti ryšius su pasaulio lietuvių bendruomenėmis? Kaip rasti patikimų užsienio partnerių jūsų verslui? Kaip dirbti su užsieniečiais?

Ką siūlome:
Užsienio turistai vis dažniau užsuka į Lietuvą, tačiau vis dar trūksta informacijos įvairiomis užsienio kalbomis apie turizmo ir verslo paslaugas Lietuvoje. Kiekvienam pravartu žinoti, kokie yra klientų poreikiai, kokios paslaugos atitinka užsienio svečių lūkesčius, o ką reikėtų tobulinti.

Viešbučiams, kaimo turizmui, kitiems verslo pasaulio atstovams – kelti bei išlaikyti paslaugų kokybę bei didinti užsienio klientų skaičių

Kiekvienai mokslo institucijai yra svarbu atvirumas, studijų kokybė, studijų programų išskirtinumas ir lankstumas. Vis dažniau į Lietuvos moksleivių ar studentų gretas įsijungia užsienio studentai, tuomet atsiranda specialistų, žinių ir patirties poreikis efektyviam ir kokybiškam darbui su užsienio studentais.

Vidurinėms mokykloms, gimnazijoms ir kolegijoms – tapti žinomoms ne tik Europoje, bet ir pasaulyje.

Daugelis lietuvių liaudies dainų ir šokių kolektyvų mielai išvyktų koncertuoti į užsienį. Kliūtis tokių norų/planų įgyvendinimui – ne tik finansavimas, bet ir informacijos stoka. Pigių skrydžių oro linijų kompanijos siūlo keliauti už itin palankias kainas. Lietuviai vis plačiau išsibarsto po pasaulį, kuriasi naujos bendruomenės, ugdoma jaunoji karta – kodėl nesurengus pasirodymo jiems?!

Lietuvių liaudies šokių ir dainų kolektyvams, ansambliams – puoselėkime savo kultūrą ir tradicijas, skelbkime apie jas pasauliui

Lietuviai nuo seno garsėja nagingais medžio drožėjais, kalviais, audėjomis, bet jie garsūs ir žinomi daugiausia savo apylinkėse Lietuvoje. Visame pasaulyje rankų darbo gaminiai yra labai vertinami ir branginami. Jūsų kūryba ir darbas, o mūsų žinios ir patirtis padės pasiekti tikslo – parodyti save.

Lietuvių liaudies meistrams ir amatininkams – parodykime, ką gražaus mokame sukurti